Кошик
4 відгуків
пр. Героїв Харкова 247, Харків, Україна
ПЛАСТИКОВІ УПАКОВКИ І БЛІСТЕРИ ВІД ТОВ "ВАЛСЕР УКРАЇНА"
+380 (99) 680-88-45
+380 (95) 926-91-98
+380 (50) 967-35-62

ПРІВАРОЧНИЕ РАМКИ ДЛЯ ТРЕЙСИЛЛЕРОВ (зварювачі лотків). ПРЕС - ФОРМИ.

ТОВ «ВАЛСЕР УКРАЇНА» - виготовлення прес-форм, рамок для термоформувальних машин

Виробництво всіх необхідних елементів для запаювання пластикових контейнерів!

У нас ви можете замовити пластикові контейнери для суші та упаковки для будь-якої продукції

Приступити до вибору

Плюси купівлі матриці для зварювача лотків від виробника

Цiна Матриця для запаювача лотків вироблена з українських матеріалів, що суттєво зменшує кінцеву вартість, при цьому готовий пристрій не поступається європейським аналогам.
Власне виробництвоУ нас є всі технічні можливості та обладнання для створення пристроїв залежно від завдань клієнтів та вирішення конкретних проблем у вашому бізнесі.
Професійна консультаціяСпівробітники компанії допоможуть сформувати замовлення. Вам потрібно вказати розмір упаковки, тип продукції, необхідну кількість пристроїв.
Варіанти під будь-яку упаковкуТехнологічна база дозволяє робити виготовлення форм на замовлення навіть для нестандартних упаковок.

Приварювальні рамки та прес форми

Запаювальні рамки для трейсилерів (зварювачі лотків)

Вироби в які укладаються контейнери для запаювання. Виробляємо рамки під будь-які розміри упаковки, щоб ви могли швидко фасувати свою продукцію.

Детальнiше

Прес-форми для трейсилерів (зварювачі лотків)

Пристрої дозволяють зробити запаювання контейнера, тим самим забезпечити герметичність та правильні умови зберігання продуктів, спрощують транспортування готових страв.

Детальнiше

Переваги матриць та прес-форм

1.

Якiсть
Продукція контролюється на всіх етапах виробництва та безпосередньо перед відправкою, тому виключені будь-які дефекти та невідповідності.

2.

Функцiональнiсть
Форма для зварювача лотків допомагає швидко фасувати велику кількість продукції та готових страв, забезпечувати їм правильні умови зберігання та транспортування.

3.

Міцність
Матриця для прес форми розрахована на постійні навантаження у процесі використання. Дозволяє швидко виконувати запаювання великої кількості упаковок.

4.

Безпека
У виробництві використано безпечні матеріали, які не виділяють токсинів, не вступають у реакцію з вмістом упаковок та стійкі до зовнішнього впливу.

5.

Герметичнiсть
Запаювання упаковки необхідне для захисту вмісту від обвітрювання, зовнішніх факторів, збільшення терміну зберігання, збереження смакових якостей.

6.

Простота використання
Технологія запаювання пакетів не передбачає спеціальних знань, її легко освоїть працівники магазинів, супермаркетів, кафе, ресторанів, служб доставки.

Як оформити замовлення?

Заявка

Замовити ручний запаювач для лотків з контурним обрізанням, індивідуальне виготовлення форм можна через сайт або в телефонному режимі.

Оплата

Оплату можна внести на банківські реквізити за допомогою телефонних сервісів або у відділенні банку. Сплатити готівкою або оформити післяплату.

Доставка

Надсилання замовлень по всій країні здійснюється транспортними компаніями Нова пошта або Укрпошта. Можливий самовивіз чи доставка кур'єром.

Щоб виріб мав більш привабливий зовнішній вигляд і довше зберігалося, його потрібно правильно упакувати. Від якості упаковки часто залежить і схоронність вмісту, і його безпеку і цілісність.  Тому кожен виробник повинен прагнути не тільки до високої якості свого товару, але і до такої ж якості упаковки.

Матриці для термоформувальних машин і обладнання

Пластиковий спосіб упаковки сьогодні – найпоширеніший. Це обумовлено його доступністю за ціною, високою функціональністю і зручністю у використанні. 
Не досить мати пластикову ємність або рулон харчової плівки, щоб якісно запакувати продукти харчування або інші товари. Щоб упаковка мала закінчений і цілісний вигляд, вона повинна бути оброблена на термоформувальному обладнанні. Тільки так вона буде герметично закритою і влаштує споживача за всіма параметрами. Виробникові не достатньо мати термоформовочную машину. Щоб довести упаковку до логічного завершення, потрібні ще матриці або прес-форми.

Виготовлення прес-форм для вакуум-формувального устаткування

Наша компания специализируется на самостоятельном изготовлении матриц и пресс-форм любого размера и вида для специализированного оборудования, например, вакуум-формовочного.  Еще одно направление – это производство приварочных рамок, которые используются при запаивании пластиковых контейнеров. 
Почему стоит обратиться к нам?
Мы имеем все необходимые приборы и оборудование для изготовления рамок, матриц, форм.
Наши специалисты обладают высокой квалификацией в вопросах производства и наработали солидный практический опыт.
Наша продукція стане в нагоді всім, у кого є вакуум-формувальні машини і трейсиллеры.
Ми ретельно контролюємо всі стадії виробництва, що гарантує високу якість і виключає шлюб. Якщо допускаються помилки, вони виправляються в процесі. 
Для кінцевого продукту використовується українську сировину, що дозволяє зберегти доступну вартість.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner